23 aprill 2011

Pühapäeval üleujutusi otsimas

Läksime tuttavatega Soomaale üleujutusi otsima.Tee ääres viskasime pilgu peale ka Tori põrgule. Jõe tase oli üsna kõrge,seetõttu oli seal all jõe ääres liikumine üsna ebamugav.
 Ja siis jäi tee äärde samuti Riisa rabarada. Me ei saanud ju juhust kasutamata jätta ning jalutasime ka selle 4,5 km ringi mööda laudteed.
Ja siis kui olime lõpuks suuna võtnud Soomaa külastuskeskuse poole, jõudsime kohta, kus tee ääred olid kahel pool palistatud sõiduautodega. Kuna edasi sõitmine tundus  võimatuna, siis parkisime ka ise sinna ja läksime vaatama mis eespool toimub. Natuke edasi oli tee peale pandud  telliskivi-märk ja siis seal see oligi, see üleujutus.
 Tunne oli nagu oleksime sattunud laulupeole, ... autod, kanuud, kõikjal sagivad inimesed ... isegi välikemmerg oli kohale veetud. Sedavõrd populaarne koht oli see.
 Ja oli ka mida vaadata. Paljud inimesed olidki kohale tulnud kanuutama üleujutatud põldudel ning metsa all, aga oli ka meiesuguseid nn. turiste, kes olid kohale tulnud seda üleujutust imetlema.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar